Ζητούμε Σερβιτόρους για άμεση πρόσληψη / Waiters Wanted Part Time

  • Part Time
  • Paphos

Paphos Playland

Σερβιτόρο/Σερβιτόρα (γυναίκα ή άντρα)

Απαιτούμενα προσόντα :

· Δεν απαιτείται προυπηρεσία, αν όμως υπάρχει προυπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

· Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

· Οργανωτικό, κοινωνικό και ευγενικό άτομο

· Ευχάριστη προσωπικότητα

· Ομαδικό πνεύμα εργασίας

· Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

Καθήκοντα/ Ευθύνες:

· Παραγγελιοληψία φαγητών και ποτών απο τους πελάτες

· Σερβίρισμα φαγητών και ποτών στους πελάτες

· Ετοιμασία ποτών

· Εφαρμογή Εργασιών προετοιμασίας

· Τήρηση κανόνων Υγιεινής, καθαριότητας και ασφάλειας του χώρου εστίασης.

· Άριστη διαχείρηση παραπόνων πελατών με σεβασμό και ευγένεια

Απολαβές :

· Πολύ καλό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και προυπηρεσίας.

Waiters/Waitresses

Main Requirements:

· No experience is required but if the candidate has previous experience in similar position it will be considered as an extra skill.

· Very good knowledge of Greek and English language

· Pleasant personality

· Teamwork palyer

· Excellent organizational and communication skills

Main Responsibilities:

· Taking orders for food and drinks

  • Serving food and drinks to customers
  • Preparing drinks
  • Preparatory work needed
  • Implementation of hygiene and safety rules
  • Provide excellent customer service

Remuneration:

· Very attractive remuneration package depending upon skill set and experience.

Cyprus Jobs