Ταμίας/Cashier – Λεμεσός/Limassol

  • Full Time
  • Part Time
  • Limassol

Limassol

Ταμίας/Cashier – Part Time or Full Time (Ref: 393)

Λεμεσός – Limassol

Ο πελάτης

Μια πολύ καλά εδραιωμένη εταιρεία λιανικής αγοράς με καταστήματα στη Λευκωσία και στη Λεμεσό.

Κύρια καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών και διευθέτηση ταμειακών συναλλαγών και διαδικασιών
  • Εξασφάλιση της ικανοποίησης των πελατών παρέχοντας τις κατάλληλες πληροφορίες και απαντήσεις στα ερωτήματά τους
  • Οργάνωση και διατήρηση των ταμειακών χώρων

Απαιτούμενα προσόντα

  • Εκπαίδευση στα Οικονομικά ή
  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες με επικέντρωση στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Εξαιρετική ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, ανάληψη πρωτοβουλίας και ομαδικό πνεύμα ταυτόχρονα
  • Εξαιρετική γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Εξαιρετική γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας. Γνώση της Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Ωφελήματα

Συνεχή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες, σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης, δυναμικό σχήμα μπόνους, 13ο μισθό, ομαδική ασφάλιση, εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρίας, δράσεις ευεξίας.

The Client

A well-established company with retail stores in Nicosia and Limassol.

Main responsibilities

  • Conduct cash and payment procedures and transactions
  • Provide customer service by responding to inquiries, ensuring high level of customer satisfaction
  • Organization of the cash register areas

Profile of the ideal candidate

  • Higher education qualification in Economics or
  • Prior experience in a position with similar responsibilities
  • Strong communication and customer service skills
  • Very good organisational skills
  • Dynamic personality with an ability to take initiative as well as to work in a team
  • Computer literate with a passion for technology
  • Very good knowledge of both Greek and English. Knowledge of Russian will be considered an advantage.

Benefits

Υποβολή αιτήσεων μέχρι / Applications until 25/06/2021:

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι/ες που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα. / Only successful candidates will be contacted.

Λευκωσία

ΚΛΑΔΟΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ: Μη διαθέσιμο

We support you to create the value you are looking for by providing specialised solutions based on quality…

ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

Λευκωσία

αναρτήθηκε χθές

Λευκωσία

Πάφος

Ergodotisi