Ηλεκτρολόγος Μηχανικός (Electrical Engineer)

Cyprus Job Market

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Η εταιρεία Γ. Σκεμπετζής & Υιοί ΛΤΔ εισαγωγείς μηχανημάτων εφοδιαστικής αλυσίδας, ζητά να προσλάβει άμεσα Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για Λεμεσό, Λευκωσία και Λάρνακα.

Προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία ηλεκτρολόγου μηχανικού τουλάχιστον 1 χρόνο

Καθήκοντα:

  • Συντηρήσεις σε ανυψωτικά μηχανήματα
  • Επιδιορθώσεις σε ανυψωτικά μηχανήματα
  • Ανακατασκευές σε ανυψωτικά ή άλλου τύπου μηχανήματα
  • Διαγνώσεις σε ανυψωτικά μηχανήματα

Παρέχεται εκπαίδευση στα πιο πάνω καθήκοντα.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση με τίτλο: HM0421 ή επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 7000 44 40.

Electrical Engineers

Y. Skembedjis & Sons Ltd, the leading supplier of forklift Trucks and Warehouse Equipment, seeks to employ Electrical engineers for Limassol, Nicosia and Larnaca workshops.

Candidate Requirements:

  • At least 1 year experience as an electrical engineer – essential

Duties:

  • Forklift Service & Maintenance
  • Forklift repairs
  • Reconditioning of forklift trucks or other handling equipment
  • Diagnosis on handling equipment

Training will be provided to the successful candidate.

Candidates interested in the above position and complying with the requirements should submit their resumes to with subject reference: HM0421 or contact at 7000 44 40.

Λεμεσός, Λευκωσία

ΚΛΑΔΟΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ: Μη διαθέσιμο

ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

Λευκωσία

αναρτήθηκε χθές

Λευκωσία

Λευκωσία

Ergodotisi