Τεχνικός Smartphone & Laptops / Smartphones & Laptops Technician – Λευκωσία

Cyprus Job Market

Έλα να σχεδιάσουμε μαζί το αύριο και να φέρουμε, πρώτοι, νέες τεχνολογίες που θα κάνουν τη ζωή όλων μας καλύτερη.

Στην Κωτσόβολος, πιστεύουμε σε όλα όσα έχεις να προσφέρεις, γι’ αυτό και τώρα που επεκτείνουμε το δίκτυο καταστημάτων μας στην Κύπρο, με 2 νέα καταστήματα σε Λευκωσία και Λεμεσό, σε θέλουμε στην ομάδα μας!

Θέλεις και εσύ να γίνεις μέλος της ομάδας μας στην Κύπρο ως Τεχνικός Smartphone & Laptop; Join us and be part of the evolution!

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Επισκευές κινητών και laptop σε επίπεδο Hardware και Software
  • Εξυπηρέτηση και προώθηση υπηρεσιών σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη
  • Διαχείριση προϊόντων των πελατών (DOA, εντός εγγύησης, κλπ)
  • Επικοινωνία με συνεργαζόμενες εταιρείες για τεχνικά θέματα
  • Support σε τεχνικά ζητήματα και διαδικασίες του καταστήματος

Τι αναζητούμε;

  • Επικέντρωση στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Φυσικό ταλέντο στην επικοινωνία
  • Πάθος για την τεχνολογία
  • Εστίαση στην επίτευξη απαιτητικών στόχων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Δίψα για εκπαίδευση και ανάπτυξη

Και παράλληλα:

  • Πτυχίο Πληροφορικής/ Τεχνικού/ Ηλεκτρονικού από ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ/ ΕΠΑΛ/ ΟΑΕΔ
  • Τεχνική εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Ικανότητες διάγνωσης και επίλυσης βλαβών κινητών, tablet και laptop καθώς και λογισμικού Android/ iOS
  • Ευελιξία στο ωράριο

Τι προσφέρουμε;

  • Συνεχή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Δυναμικό σχήμα bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρείας μας
  • Δράσεις wellbeing

Για αιτήσεις παρακαλούμε πατήστε .

Let’s plan together the next day and be the first ones, who bring new technologies, that will make our lives better.

In Kotsovolos, we believe in everything you have to offer and now that we are expanding our network of stores in Cyprus, with 2 new stores in Nicosia and Limassol, we want you in our team!

Would you like to become member of our team in Cyprus as Smartphones & Laptops Technician? Join us and be part of the evolution!

Key Responsibilities:

  • Mobile and laptop repairs at Hardware and Software level
  • Identify customer needs and suggest appropriate products/services that fit their needs
  • Manage customer products depending the need (DOA, under warranty, etc.)
  • Communication with cooperating companies for technical issues
  • Support in technical issues and procedures of the store

The ideal candidate should have:

  • Customer service orientation
  • Excellent communication skills
  • Passion for technology
  • Focus on achieving high-demanding results
  • Team spirit
  • Learning agility

Additionally:

  • Bachelor’s degree or diploma in IT/ Technical or equivalent field
  • Work experience in a technician role
  • Ability to diagnose and resolve failures of mobile phones, tablets and laptops as well as Android / iOS software
  • Flexible work schedule

What the company offers:

  • Continuous training in new technologies and tools
  • Career development and growth opportunities
  • Competitive bonus scheme, performance-based
  • Group health/ medical insurance package
  • Discounts on our company’s products
  • Internal wellbeing actions

For applications kindly click .

Αθήνα

ΚΛΑΔΟΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ: Λιανικό Εμπόριο

Στην Κωτσόβολος, μέλος τους διεθνούς ομίλου Dixons Carphone, πιστεύουμε σε όλα όσα έχεις να προσφέρεις…

ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

Λεμεσός, Λευκωσία, Λάρνακα

αναρτήθηκε χθές

Λάρνακα

Λευκωσία

Ergodotisi